Bankiety Gale Jubileusze

Każda z firm ma na pewno okazję do uwiecznienia jakieś specjalnej daty czy też wydarzenia, mogą to być zarówno imprezy okolicznościowe tj. „opłatek wigilijny”, „jajeczko wielkanocne”, „śledzik urodzinowy prezesa”, a z drugiej strony: uroczyste gale, jubileusze, przyznanie awansów i nagród. Nasza firma zapewni do tego odpowiednią oprawę, organizujemy także eventy specjalne.

Uroczyste bankiety, gale oraz jubileusze

International Event zajmuje się organizacją imprez, które wyróżnia uroczystość i elegancja. Takie wyjątkowe imprezy organizowane są, aby uczcić ważne wydarzenie firmowe i nie tylko. Nasza firma zapewnia profesjonalną obsługę i organizację bankietów, różnego rodzaju jubileuszy i uroczystych gali w Warszawie.

Czy warto z nami zorganizować bankiet?

International Event zajmuje się planowaniem, fachowym doradztwem w kwestii wyboru miejsca, formy wydarzenia, a także jego obsługą. Najważniejsze elementy, którymi zajmujemy się podczas organizacji imprez firmowych, bankietów, gali czy jubileuszy, to m.in.:

  • odpowiednia kreacja wydarzenia,
  • przygotowanie i wysyłka zaproszeń,
  • dobór odpowiedniej lokalizacji,
  • przygotowanie dekoracji sali,
  • menu i catering,
  • materiały reklamowe i gadżety dla gości,
  • zabezpieczenie infrastruktury,
  • przygotowanie scenariusza,
  • zapewnienie prowadzących,
  • organizacja atrakcji dla gości.

Zastanawiają się Państwo nad organizacją bankietu firmowego lub chcesz świętować sukces wraz ze swoimi współpracownikami i klientami? Nasza agencja eventowa z Warszawy pomoże Państwu zorganizować uroczystą galę, przyjęcie, bankiet lub jubileusz. Każde nowe zlecenie traktujemy jako wyzwanie, co sprawia, że jesteśmy w pełni zaangażowani w jego organizację na każdym etapie. Zapewniamy najwyższej jakości atrakcje, które dostosowane są do okoliczności i charakteru przyjęcia. Gwarantujemy, że zarówno imprezy firmowe, gale rozdania nagród jak i bankiety okolicznościowe organizowane przez International Event będą długo wspominanym wydarzeniem przez jego uczestników.

Jakość, profesjonalizm, doświadczenie

Dlaczego my?

15 lat doświadczenia

Ugruntowana pozycja na rynku

Setki zrealizowanych projektów w Polsce i na świecie

100% zadowolonych klientów

Bogate portfolio

Indywidualne i nieszablonowe podejście do klienta

Kompleksowa produkcja eventów

Umiejętność budowania relacji

Specjaliści w organizacji eventów

W International Event zajmujemy się organizacją bankietów firmowych, gali jubileuszowych, spotkań tematycznych, konferencji, pikników i festynów, a także eventów specjalnych oraz wyjazdów integracyjnych niezależnie od lokalizacji i okazji. Dbamy o najwyższej jakości obsługę techniczną, nagłośnienie, oświetlenie i logistykę.

Każdą galę organizujemy na podstawie wytycznych i strategii opracowanych po konsultacji i akceptacji każdego klienta. Państwa wyjątkowe wydarzenie zostanie dopracowane w każdym calu, ponieważ rozumiemy, że wpływa ono na wizerunek całej firmy. Organizacja bankietów, gali oraz jubileuszy to jedne z najważniejszych pozycji w naszej ofercie, dlatego warto powierzyć nam kompleksowe przygotowanie przyjęcia. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Satysfakcja gwarantowana!

Skontaktuj się z nami
Organizacja eventów to nasza specjalność, skontaktuj się z nami już teraz, a pomożemy ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy
ul. Przy Agorze 22/7 01-930 Warszawa
Pon - Pt: 9:00 - 17:00 Sob - Nd: Nieczynne
Wypełnij formularz kontaktowy

Oceń nas! 5/5 - (16 głosy)