Pikniki firmowe Warszawa

Pikniki i festyny organizowane przez naszą firmę to znakomity pomysł na relaks, spotkanie współpracowników, rodzin czy też promocję produktu firmy.
Organizujemy pikniki firmowe w Warszawie i na terenie całego kraju, jest to sprawdzony sposób na wzmocnienie więzi między pracownikami, ukierunkowaniu ich na wspólne osiąganie celów oraz relaks po pracy. Oferujemy także interesujące animacje dla najmłodszych (np. malowanie twarzy, dmuchańce, zjeżdżalnie, animacje) a także konkurencje i zabawy dla pozostałej części uczestników. Dowiedz się jak organizujemy szkolenia!

Najlepsze atrakcje

Dysponujemy całą oprawą niezbędną do zrealizowania pikniku firmowego, zapewniamy:

 • catering – grillowane mięsa, ryby, warzywa i sery to doskonała propozycja na imprezy w plenerze,
 • sprzęt sceniczny,
 • urządzenia rekreacyjne,
 • konferansjerów do prowadzenia wydarzeń itp.

Zapewnimy również odpowiednią infrastrukturę, jak: ogrodzenia, sanitariaty, namioty, hale, ławy, krzesła, a w razie potrzeby również zabezpieczenie medyczne oraz straży pożarnej.

Pikniki firmowe mogą być również uzupełnione o występy gwiazd, atrakcje sceniczne, jak i specjalnie stworzone pikniki tematyczne.

Propozycje tematyczne

 • piracki,
 • bajkowy,
 • kosmiczny,
 • hawajski,
 • westernowy,
 • sportowy,
 • i wiele innych.

Gwarantujemy kompleksową obsługę. Współpracujemy z zaufanymi podwykonawcami, którzy zapewnią bogaty program dostosowany do uczestników biorących udział w wydarzeniu. Profesjonalnie zorganizowany piknik firmowy będzie niezapomnianą imprezą.

Pikniki Internationa Event

Brakuje Ci pomysłu na imprezę, żaden problem – napisz do nas. Stworzymy kompleksowy pakiet dopasowany indywidualnie pod Twoje wymogi.

Nie wiesz gdzie pomieścisz całą firmę? My znamy mnóstwo lokalizacji nawet dla +1000 uczestników.

Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi cateringami w kraju, możemy zaproponować konkurencyjne stawki.

Do organizowania imprez przykładamy się tak samo profesjonalnie w przypadku eventu na 12 osób jak i takiego na kilkaset.

Imprezy dziecięce, czy takie z atrakcjami tylko dla dorosłych a może trzeba połączyć obie? Nie straszne nam żadne wyzwanie.

Każdy nasz pomysł jest ściśle omawiany z klientem, to on musi być zadowolony z ostatecznej wersji eventu, pikniku czy festynu.

Zaczynamy od świtu (a nawet wcześniej) aby zrealizować Twój wymarzony event. Dbamy o każdy szczegół w trakcie realizacji. Nasz doświadczony zespół jest w stanie zapobiec wszystkim ewentualnym komplikacjom, które mogłyby wystąpić podczas pikniku. Dzięki temu każdy uczestnik może w spokoju oddać się zabawie jaką przygotowaliśmy, bez stresu i strachu o jej przebieg.

Masz dość standardowych pikników firmowych, chcesz zrobić event o jakim pracownicy będą mówili na długo po jego zakończeniu? Dobrze trafiłeś. Nie posiadamy stałych, standardowych ofert wysyłanych do „każdego”. Za każdym razem nasze realizacje są inne i niepowtarzalne, bo robimy je konkretnie pod Ciebie.

Otworzył się nowy lokal, pojawiła się nowa atrakcja czy właśnie zadebiutowała nowa gwiazda na scenie popkultury – jesteśmy czujni i gotowi aby zapewnić je na twojej imprezie.

Nie bez powodu jesteśmy jedną z najlepszych agencji eventowych w kraju. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.