Wyjazdy motywacyjne dla firm

Nasza agencja od lat organizuje wyjazdy motywacyjne zarówno do znanych i cenionych światowych kurortów na całym świecie, jak i do miejsc nietypowych, indywidualnie dobieranych do gustu każdego klienta, których egzotyka zaspokoi najbardziej wysmakowane gusta koneserów podróży. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wycieczek dla firm po całym świecie. Tego typu wyjazdy pozwalają znacznie zwiększyć zaangażowanie pracowników w budowanie wizerunku marki. 

Celem wyjazdów motywacyjnych może być:

  • integracja pracowników,
  • zwiększenie lojalności wobec firmy,
  • nagrodzenie pracowników za dobre wyniki w pracy.

Najlepszy program wyjazdów Incentive

Program imprezy układany jest indywidualnie do wymagań konkretnej firmy. Wyjazd Incentive to event motywacyjny, który może być ułożony tematycznie:

  • od kilkudniowych eleganckich imprez np. w stolicach Europy,
  • poprzez dłuższe wyjazdy motywacyjne z bogatym programem atrakcji,
  • imprezy tematyczne (np. narty, żagle, wspinaczka, itd.),
  • aż po wyprawy do miejsc niezwykłych, zorganizowane tak, aby dostarczyły uczestnikom emocjonujących, niezapomnianych przeżyć jak safari, rejsy.

Organizujemy wyjazdy motywacyjne dla firm z Warszawy i innych miast. Zadbamy o doskonałe warunki pobytu dla wszystkich uczestników, a także o doskonałą komunikację między nimi. Świetna atmosfera panująca w każdym odwiedzanym przez nas ośrodku gwarantuje miło spędzony czas i akumulatory uczestników naładowane do pełna.

Doświadczenie w organizacji wyjazdów

Naszą agencję tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w planowaniu i organizowaniu wycieczek motywacyjnych i wyjazdów motywacyjnych, a także wielu innych eventów, takich jak szkolenia czy festyny firmowe. Współpracujemy z podróżnikami, sportowcami, kulturoznawcami oraz instruktorami, co pozwala nam na tworzenie ofert skrojonych na miarę potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Z naszą pomocą wyjazd motywacyjny Twojej firmy będzie niezapomnianym dla każdego uczestnika. Wyróżnia nas kreatywność, otwartość na pomysły Klientów oraz rzetelność w realizacji powierzonych zadań, mamy także swoje zaplecze eventowe. Zapraszamy do kontaktu!

Jakość, profesjonalizm, doświadczenie

Dlaczego my?

15 lat doświadczenia

Ugruntowana pozycja na rynku

Setki zrealizowanych projektów w Polsce i na świecie

100% zadowolonych klientów

Bogate portfolio

Indywidualne i nieszablonowe podejście do klienta

Kompleksowa produkcja eventów

Umiejętność budowania relacji

Co to jest Incentive travel?

Incentive travel (turystyka motywacyjna) to narzędzie motywacyjne fundowane przez pracodawcę dla najlepszych pracowników za duży wkład w rozwój firmy. Wyjazd incentive travel cechuje kilka rzeczy:

  • Najczęściej występuje w formie wycieczki w nietypowe, egzotyczne miejsce bądź nietuzinkowej imprezy.
  • Ma na celu wynagrodzenie najlepszych pracowników, ale też ich motywację do dalszych działań.
  • Wpływa na większe przywiązanie pracowników do firmy i ich lojalność.

Wyjazdy motywacyjne dla firm Warszawa

Incentive travel – wyjazdy motywacyjne to przede wszystkim forma nagrody dla kontrahentów, klientów i pracowników danej firmy. Zagraniczne wycieczki czy nietypowe, ekskluzywne wydarzenia wywołują u ich uczestników wiele pozytywnych emocji i sprawiają, że czują się oni wyjątkowo.

Poza integracją zespołu, a także wzrostem lojalności i motywacji, zorganizowanie wyjazdu motywacyjnego poprawia również wizerunek pracodawcy – organizacja wyjazdu Incentive to element długofalowej strategii i nietypowy element programu motywacyjnego. Wyjazdy tego typu, tak samo jak imprezy integracyjne to istotne elementy poza finansowego nagradzania pracowników.

W International Event zapewniamy wiele nietypowych atrakcji turystycznych, aby pomysł organizacji wyjazdu był uznany przez cały zespół za strzał w 10! Wyjazdy Incentive w interesujące miejsca w International Event to gwarancja korzyści dla całej firmy, wiele możliwości integracji grupy, budowania pozytywnych relacji i poprawy wizerunku pracodawcy. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty!

Skontaktuj się z nami
Organizacja eventów to nasza specjalność, skontaktuj się z nami już teraz, a pomożemy ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy
ul. Przy Agorze 22/7 01-930 Warszawa
Pon - Pt: 9:00 - 17:00 Sob - Nd: Nieczynne
Wypełnij formularz kontaktowy

Oceń nas! 5/5 - (15 głosy)