Wyjazdy motywacyjne

Nasza agencja od lat organizuje wyjazdy motywacyjne zarówno do znanych i cenionych światowych kurortów na całym świecie, jak i do miejsc nietypowych, indywidualnie dobieranych do gustu każdego klienta, których egzotyka zaspokoi najbardziej wysmakowane gusta koneserów podróży. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wycieczek dla firm po całym świecie. Tego typu wyjazdy pozwalają znacznie zwiększyć zaangażowanie pracowników w budowanie wizerunku marki. Celem wyjazdów może być:

  • integracja pracowników,
  • zwiększenie lojalności wobec firmy,
  • nagrodzenie pracowników za dobre wyniki w pracy.

Najlepszy program wyjazdów Incentive

Doświadczenie w organizacji wyjazdów

Program imprezy układany jest indywidualnie do wymagań konkretnej firmy. Wyjazd Incentive może być ułożony tematycznie:

  • od kilkudniowych eleganckich imprez np. w stolicach Europy,
  • poprzez dłuższe wyjazdy motywacyjne z bogatym programem atrakcji,
  • imprezy tematyczne (np. narty, żagle, wspinaczka, itd.),
  • aż po wyprawy do miejsc niezwykłych, zorganizowane tak, aby dostarczyły uczestnikom emocjonujących, niezapomnianych przeżyć jak safari, rejsy.

Organizujemy wyjazdy motywacyjne dla firm z Warszawy i innych miast. Zadbamy o doskonałe warunki pobytu dla wszystkich uczestników, a także o doskonałą komunikację między nimi. Świetna atmosfera panująca w każdym odwiedzanym przez nas ośrodku gwarantuje miło spędzony czas i akumulatory uczestników naładowane do pełna.

Naszą agencję tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w planowaniu i organizowaniu wycieczek motywacyjnych i wyjazdów motywacyjnych. Współpracujemy z podróżnikami, sportowcami, kulturoznawcami oraz instruktorami, co pozwala nam na tworzenie ofert skrojonych na miarę potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Z naszą pomocą wyjazd motywacyjny Twojej firmy będzie niezapomnianym dla każdego uczestnika. Wyróżnia nas kreatywność, otwartość na pomysły Klientów oraz rzetelność w realizacji powierzonych zadań, mamy także swoje zaplecze eventowe. Zapraszamy do kontaktu!